PE kaplama A / B yangına dayanıklı çelik Kompozit Panel

Yangına dayanıklı çelik Kompozit Panel alüminyum levha ile inorganik bileşik ateşe dayanıklı yangına dayanıklı çekirdek, üst/alt tabaka bileşik polimer filmin bileşik sonra resim ve arka sayfası bileşik çift taraflı.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

PE kaplama A / B yangına dayanıklı çelik Kompozit Panel

Yangına dayanıklı çelik Kompozit Panel alüminyum levha ile inorganik bileşik ateşe dayanıklı yangına dayanıklı çekirdek, üst/alt tabaka bileşik polimer filmin bileşik sonra resim ve arka sayfası bileşik çift taraflı. Perde beklediği yüksek yanmaz gereksinimleri ile oluşturmak için yaygın olarak uygulanır. İthal ürünler Giydirme Cephe çelik Kompozit Panel ve iç dekorasyon çelik Kompozit Panel yerine üçüncü nesil olduğunu. Sadece tüm avantajları normal çelik Kompozit Panel ama aynı zamanda mükemmel yangına dayanıklı yangına dayanıklı çelik Kompozit Panel var. GB8624 B1 ve A2 yanmaz standart, LSOH, halojen içermez, hiçbir zehirli gaz, zor çekirdek katmanı, kolay işleme ve yükleme için standartlarla uyumlu.

 

◎ Özellik:

① Olağanüstü yanmaz performans
LSZH çekirdek yüksek performans ile 4mmSteel Kompozit Panel 2O-3Omins 1200-15OO derecesi alev olumlu etkisi altında gelemez. GB8624-2OO6 için "İnşaat malzemeleri, sınıflandırma yöntemi, yanma performansını" according B1 düzeyi ateşe dayanıklı malzemeler ve NFTC sertifika ile almak olduğunu.

Süper Hava yeteneği

Korozyon direnci, leke direnç ve olursa olsun ne kadar sıcak güneş hava yeteneği olarak avantaj kaplama veya blizzard dondurma PVDF için bizim yanmaz çelik Kompozit Panel onun orijinal mükemmel görünümünü zarar görmemiş.

Süper gücü peeling

Yüksek performans alev geciktirici çekirdek ile anahtar teknik dizini, kabuğu gücü, yangına dayanıklı panel 2O geçer sıcaklık ile 40 ° C 80 soyulmuş % 10 daha fazla yüksektir ° ve hiçbir gücü değişiklik yapmadan.

üniforma kaplama, renk çeşitliliği:

Kaplama metaller de dönüşüm kaplama ve alüminyum folyo sonra kravat yapışır. Daha düzgün ve renkli, daha seçilebilir ve personlized

Yüksek mukavemetli

Güçlü darbe dayanımı ile yüksek tokluk en kaliteli boya, çelik Kompozit Panel rüzgarlı ve kumlu alanda herhangi bir hasar var.

 Kolay bakım

Kolay, hatta bazı ağır kirlilik alanlarda temizlemek için yanmaz çelik Kompozit Panel yalnızca nötr süpürge tarafından temizlenebilir. Yeni temizledim her sonra devam et.

 

◎ Uygulama aralığı:

Yangına dayanıklı çelik Kompozit Panel iç ve dış perde duvar dekorasyonu, sergi salonları, büyük Resepsiyon salonları gibi yaygın kullanılan için ideal bir malzeme var.

dükkan, ofis binaları, hanks, oteller, hosteller ve daireler; İçin kullanılan iç duvarlar, tavan, banyo, mutfak, balkon, reklam panoları, tüneller, metro duvarlar, telefon kulübesi, Yatçılık ve diğer endüstriyel kullanım süsleyin.


Sorgulama