Göre sınıflandırmak için yüzey dekorasyon etkisi alüminyum plastik paneli

- Sep 08, 2017-

A. kaplama dekoratif alüminyum plastik yönetim kurulu

Dekoratif kaplama çeşitli alüminyum levha yüzeyinde kaplı. Yaygın olarak kullanılan kaplama, esas olarak metal renk, düz, pearlescent renk, floresan renkli ve dekoratif rolü ile diğer renkler de dahil olmak üzere Flor karbon, polyester, akrilik, çoğu Ortak Pazar çeşitleri.

B. okside alüminyum plastik plaka boyama

Özel bir dekoratif efekti oynatma Eloksal alüminyum alaşım paneller zaman tedavi gül, bronz ve benzersiz diğer renkler ile kullanın.

C. folyo dekoratif kompozit yönetim kurulu

Diğer bir deyişle, renkli film seti göre işlem koşulları, yapıştırıcı, role bağlı böylece renk film yapışkan alüminyum plaka dibinde kaplı ya da doğrudan yağsız tedavi alüminyum plakasına yapıştırılmış. Ana çeşidi ve benzeri yükseltide desen, ahşap tahıl kurulu var.

Ö. yazdırma alüminyum plastik plaka renk

farklı desenler baskı teknolojisi, renkli baskı mürekkep doğal desenler çeşitli üzerinde basılı aktarma kağıdının üzerinde dizgi ileri bilgisayar ve o zaman termal transfer teknolojisinde dolaylı olarak alüminyum plastik olacak imitasyon doğal desenler çeşitli plaka kopyası. Tasarımcının yaratıcılığı ve sahibinin kişiselleştirilmiş seçim karşılayabilir.

E. fırça alüminyum plastik plaka

Yüzey tarafından kullanımı çizim tedavi alüminyum alaşım panelleri tel, ortak altın tel insanlar farklı görsel zevk veren çizim ve gümüş tel çizim ürünleri.

F. ayna alüminyum plastik paneli

Alüminyum alaşım panel yüzeyine cilalı ve bir ayna gibi tedavi.