PVDF Kaplama A / B Ateşe Dayanıklı Alüminyum Kompozit Perde Duvar

PVDF Kaplama Ateşe Dayanıklı Perdeler Ateşe Dayanıklı Perde Duvarı, polimer film, çift taraflı boyama ve arka levha bileşiklerinin birleştirilmesinden sonra, inorganik kompozit alev geciktirici yanmaz çekirdekli alüminyum plakaların üst / alt tabakalarının birleşimidir. Bina için yaygın olarak uygulanır ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

PVDF Kaplama Ateşe Dayanıklı Perde Duvar

Ateşe Dayanıklı Perde Duvarı, polimer filmin, çift taraflı boyanın ve arka levha bileşiminin hazırlanmasından sonra, inorganik kompozit alev geciktirici yanmaz çekirdekli alüminyum plakaların üst / alt tabakalarının birleşimidir. Yüksek ateşe dayanıklılık gereksinimleri olan perde bekleme sistemleri için yaygın olarak uygulanmaktadır. İthal ürünlerin yerine kullanılan üçüncü nesil perde duvar, Ateşe Dayanıklı Perde Duvar sadece normal Perde Duvarının tüm avantajlarını değil aynı zamanda mükemmel yanmazlığı da beraberinde getiriyor. GB8624 B1 ve A2 yanmaz standart, LSOH, halojensiz, zehirli olmayan gaz, sert çekirdek tabaka, kolay işleme ve kurulum ile uyumludur.


◎ Özellik:

① Dikkat çekici yanmaz performans

Yüksek performanslı LSZH çekirdeği ile, 4mm ACP, 1200-1500 derece alevin olumlu etkisi altında 20-30 dakikalık bir fiyat ödeyebilir. GB8624-2006 "sınıflandırma yönteminin yapı malzemeleri yanma performansı" na göre, B1 seviyesinde alev geciktirici malzemelerdir ve NFTC sertifikasına sahiptir.

② Süper Hava Durumu Yeteneği

Korozyon direnci, leke direnci ve hava şartları gibi PVDF kaplama avantajı için, ne kadar sıcak güneş veya dondurucu kar fırtınası olursa olsun, yanmaz ACP orijinal görünümünde hasarsızdır.

③ Süper soyma mukavemeti

Yüksek performanslı alev geciktirici çekirdeği ile anahtar teknik endeks, soyulma mukavemeti,% 10 daha fazla yanmaz panelden daha yüksektir. 40 ° C ila 80 ° C sıcaklıklarda ve herhangi bir mukavemet değişikliği olmaksızın soyulmuş 20 ° döngüsü vardır.

④ düzgün kaplama, renk çeşidi:

Kaplama, dönüştürme kaplaması ve alüminyum folyodan sonra iyi metal bağlamaya yapışır. Daha üniforma ve renkli, daha seçilebilir ve kişiye özel

⑤ Yüksek Mukavemet

Güçlü darbe direnci, yüksek tokluğa sahip en iyi boya ile, ACP rüzgarlı ve kumlu alanda herhangi bir hasara neden olur.

⑥ Kolay Bakım

Kolay temizlenebilir, daha ağır kirlilik bölgelerinde bile, yanmaz ACP sadece nötr temizleyici ile temizlenebilir. Her temizlendikten sonra yeni tutun.


◎ Uygulama Aralığı:

Ateşe dayanıklı ACP, iç ve dış perde duvar dekorasyonunda, sergi salonları, büyük resepsiyon salonları gibi yaygın olarak kullanılan ideal bir malzemedir.

mağazalar, ofis binaları, hanks, oteller, pansiyonlar ve daireler; Iç duvarlar, tavan, banyo, mutfak, balkon,

reklam panoları, tünel, metro hattı, telefon kulübesi, yatçılık ve diğer endüstriyel kullanım.
Sorgulama