PE Kaplama A / B Ateşe Dayanıklı Alüminyum Kompozit Perde Duvar

PE Kaplama Ateşe Dayanıklı Perde Duvar Ateşe Dayanıklı ACP, polimer film, çift taraflı boyama ve arka levha bileşiminden sonra inorganik kompozit alev geciktirici yanmaz çekirdekli alüminyum plakaların üst / alt tabakalarının birleşimidir. Bina perde bekçileri için yaygın olarak uygulanır ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

PE Kaplama Yanmaz Perde Duvar

Ateşe dayanıklı ACP, polimer film, çift taraflı boyama ve arka levha bileşiminden sonra inorganik kompozit alevi geciktirici yanmaz çekirdeğe sahip alüminyum plakaların üst / alt tabakalarının birleşimidir. Yüksek ateşe dayanıklılık gereksinimleri olan perde bekleme sistemleri için yaygın olarak uygulanmaktadır. İthal ürün perdesi ACP ve iç dekorasyon ACP'nin yerini alan üçüncü kuşaktır. Ateşe dayanıklı ACP sadece normal ACP'nin tüm avantajlarına değil aynı zamanda mükemmel yanmazlığa sahiptir. GB8624 B1 ve A2 yanmaz standart, LSOH, halojensiz, zehirli olmayan gaz, sert çekirdek tabaka, kolay işleme ve kurulum ile uyumludur.

◎ Özellik:

① Dikkat çekici yanmaz performans

Yüksek performanslı LSZH çekirdeği ile 4mm ACP, 1200-1500 derecelik alevin pozitif etkisiyle 20-30 dakika verebilir. GB8624-2006 "sınıflandırma yönteminin yapı malzemeleri yanma performansı" na göre, B1 seviyesinde alev geciktirici malzemelerdir ve NFTC sertifikasına sahiptir.

② Süper Hava Durumu Yeteneği

Korozyon direnci, leke direnci ve hava şartları gibi PVDF kaplama avantajı için, ne kadar sıcak güneş veya dondurucu kar fırtınası olursa olsun, yanmaz ACP orijinal görünümünde hasarsızdır.

③ Süper soyma mukavemeti

Yüksek performanslı alev geciktirici çekirdeği ile anahtar teknik endeks, soyulma mukavemeti,% 10 daha fazla yanmaz panelden daha yüksektir. 40 ° C ila 80 ° C sıcaklıklarda ve herhangi bir mukavemet değişikliği olmaksızın soyulmuş 20 ° döngüsü vardır.

④ düzgün kaplama, renk çeşidi:

Kaplama, dönüştürme kaplaması ve alüminyum folyodan sonra iyi metal bağlamaya yapışır. Daha üniforma ve renkli, daha seçilebilir ve kişiye özel

⑤ Yüksek Mukavemet

Güçlü darbe direnci, yüksek tokluğa sahip en iyi boya ile, ACP rüzgarlı ve kumlu alanda herhangi bir hasara neden olur.

⑥ Kolay Bakım

Kolay temizlenebilir, daha ağır kirlilik bölgelerinde bile, yanmaz ACP sadece nötr temizleyici ile temizlenebilir. Her temizlendikten sonra yeni tutun.

◎ Uygulama Aralığı:

Ateşe dayanıklı ACP, iç ve dış perde duvar dekorasyonunda, sergi salonları, büyük resepsiyon salonları gibi yaygın olarak kullanılan ideal bir malzemedir.

mağazalar, ofis binaları, hanks, oteller, pansiyonlar ve daireler; Iç duvarlar, tavan, banyo, mutfak, balkon,

reklam panoları, tünel, metro hattı, telefon kulübesi, yatçılık ve diğer endüstriyel kullanım.
Sorgulama