TAIZHOU GANGBANG yapı malzeme Ltd 2011 yılında kurulmuştur. Firmamız kıyı ekonomik kemer tüm kaynaklara sahip Costal sanayi kasabanın Sanmen, TaiZhou City Zhejiang eyaleti içinde yer alır. Ana ürünleri dış/iç dekorasyon ACP, reklam ACP, yazdırma A vardır / B sınıfı yanmaz ACP, ahşap ACP, bakır kompozit panel, titanyum-çinko Kompozit Panel.Steep Kompozit Panel ve paslanmaz çelik Kompozit Panel.


Firmamız 35000 metrekare inşaat alanı ile biz tanıtmak ve uluslararası gelişmiş üretim ekipman teknik personel absorbe devam bizim iş geliştirme ve 100'den fazla MU bir alanı kapsar ve yönetimi deneyim yapma yenilik ve marka üzerinde ısrar, süper geniş ACP 2 metre ile en geniş üretebilen üreticilerinden biri haline. Biz yüksek-son, yüksek kaliteli ve yeşil bina malzeme alanları ile GANGBOND marka yaratmak için çalışıyoruz.


Firmamız ISO9001:2008 kalite sistem belgelendirme sürdürür ve tüm ürünlerimiz CTC kalite belgesi Çin Ulusal yapı malzemesi Test Merkezi geçti. CE, SGS, PSB, ASTM, BSI ve ISO14001:2004 gibi birçok yetki varmış.


150 ülkede, kendi tarzı ileriye taşıyan yeni eğilim içinde dekoratif yönetmeye devam edecek ve çabaları birkaç yıl sonra firmamız 30'dan fazla Çin illerde kapsayan geniş satış ağı kurmuştur malzeme alanları temel üzerine bina yurtiçinde ve yurtdışında genişleme yeni yüzyılda.