PVDF / PE Alüminyum Kompozit Panel

PVDF / PE Alüminyum Kompozit Panel

Duvar Paneli, Kompozit Panel, Çin'de Duvar Kaplama üreticisi / tedarikçisi, PVDF / PE Alüminyum Kompozit Panel, Dekorasyon Malzemesi ve Yapı Malzemesi Alüminyum Kompozit Panel, İyi Esneklik Alüminyum Kompozit Panel ve benzeri sunan.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Temel bilgi


  • Panel Kalınlığı: 3mm

  • Fonksiyon: Ateşe dayanıklı, Anti-statik, Anti-Bakteriyel, Kalıp geçirmez

  • Belgelendirme: CE, ASTM, ISO, Yeşil Yaprak

  • Taşıma paketi: ahşap kutu veya toplu

  • Kökeni: Taizhou, çin

  • Yüzey İşlemi: Kaplama

  • Alüminyum Kalınlığı: 0.15mm

  • Kullanımı: dış duvar, perde duvar, iç, reklam


  • Şartname: 1220 * 2440mm; Mevcut özelleştirilmiş

  • HS Kodu: 760611

Ürün Açıklaması

PVDF / PE Alüminyum Kompozit Panel

Alüminyum kompozit panel, cilalanmış ve lak ile kaplanmış yüzey olarak alumi-num tabakasının işlenmesinden sonra yeni bir malzemedir. Poli-etilen çekirdek tabakasıdır.
Alüminyum levha iki farklı malzeme türünden (metal ve ametal) oluşur, orijinal malzemenin (alüminyum, metal olmayan polietilen plastik) ana özelliklerini korur, orijinal malzemenin eksikliklerinin üstesinden gelmek için, ve birçok mükemmel malzeme elde edilir lüks, dekoratif, renkli ayrışma, korozyon direnci, vurma direnci, yangın, nem, ses yalıtımı, ısı yalıtımı, şok direnci gibi özellikler; hafif, kolay, eklenebilir Şekillendirme, kolay taşıma ve montaj, yapı özelliklerini hızlı bir şekilde ayarlayabilir, bu özellikler alüminyum plaka için geniş uygulama beklentilerini genişletir

. Aluminunm-plastik panel yapısıStandart boy

Standart boy 1220 * 2440 * 4 mm
Kalınlık Aralığı 2 mm ~ 8mm
Uzunluk aralığı az 6000mm
Genişlik mevcut 900 ~ 2000mm
Alüminyum cilt kalınlığı 0.1 ~ 0.6 mm'lik
Renkler Alüminyum kompozit panel
seçim için fazla 100 renk var, RAL ve PANTONE kabul edilebilir
Kaplama PE, PU, PVDF, FEVE, NANO, Anti-bakteriyel, Anti-Statik, Anti-Çizik .....
Paketleme Ahşap kutu veya toplu
Teslim tarihi standart renk, 7-10 gün ihtiyacı, özel renk ve genişlik 25 gün gerekir
Üretim hatları 10 üretim hattı


Ürün özellikleri :

1.ECONOMY
Kaliteli alüminyum-plassitic panellerin kullanılmasıyla uzun süreli bakım yapılmaksızın dağıtılır. Bu sayede modem yüksek katlı yapıların bakım harcamaları korunmuştur. Ülkemizdeki ciddi kirlilik nedeniyle, yıllar sonra insancıllaştırılması ve temizlenmesi gerekebilir. Kolayca temizlenebilir, Nötr temizlik maddesi ve temiz su ile temizlenebilir ve temizlendikten sonra peri yeni olur.
2.DURABILTY
Fluorkarbon kaplı alüminyum-plastik kompozit paneller, yüksek dayanıklılık, hava koşullarına karşı iyi direnç, yüksek sıcaklık, aşınma ve kirlilik vb.
3FLANTNESS
Aluuminum -plasitic paneller modern tasarımların en üst düzeydeki zevklerini karşılamak için pürüzsüz bir yüzeye sahiptir,
4. ışık ağırlık
Alüminyum-plastik paneller, diğer dekorasyon malzemelerinden daha hafif olan alüminyum ve plastiğin birleşimidir, böylece montaj işini kolaylaştırır ve inşaat süresini kısaltır.
5. KOLAY TESİSAT
Alüminyum-plastik paneller, dekorasyon gerekliliklerini karşılamak için kolay kesilebilir, yiv açılabilir ve yay veya sağ meleğe şekil verilerek bükülebilir.
6. İNANMAZ  
Yanmaz, harici alüminyum levhalar, polietilen ana malzemeye karşı koruma sağlar ve yanma işleminin ilk aşamalarında ısı iletimini keser ve uluslararası standarda kadar fiili dirençlidir.
7. DESTEK PERFORMANSI
Müşteriler tarafından talep edilirse, mimarların özgün tasarımını karşılamak için renk ve şekillerde dejenere plastik paneller üretilebilir ve böylece mükemmel decration üre
8 ENVIONEMENTAL-FRIENDIY
Yüzey kaplamada hiçbir değişiklik çevreye herhangi bir kirlilik olmamalıdır.


Uygulama:
Ev dekorasyonları, Havaalanı, İstasyonlar, Bankalar, Oteller, Sinemalar, Stadyumlar, Okullar, Restoranlar, Kütüphaneler, Hastane, Ofisler, Zincir Mağazalar, Alışveriş Merkezi ve diğer kamu binaları gibi özellikle iç ve dış mekan dekorasyonları için dekoratif projelerde yaygın olarak kullanılır. .
Sorgulama