FEVE kaplama A / B yangına dayanıklı Alüminyum Kompozit Panel

Yangına dayanıklı ACP alüminyum levha ile inorganik bileşik ateşe dayanıklı yangına dayanıklı çekirdek, üst/alt tabaka bileşik polimer filmin bileşik sonra resim ve arka sayfası bileşik çift taraflı.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

FEVE kaplama A / B yanmaz ACP

Yangına dayanıklı ACP alüminyum levha ile inorganik bileşik ateşe dayanıklı yangına dayanıklı çekirdek, üst/alt tabaka bileşik polimer filmin bileşik sonra resim ve arka sayfası bileşik çift taraflı. Perde beklediği yüksek yanmaz gereksinimleri ile oluşturmak için yaygın olarak uygulanır. Perde duvar ACP ve iç dekorasyon ACP ithal ürünler yerine üçüncü nesil olduğunu. Sadece tüm avantajları normal ACP ama aynı zamanda mükemmel yangına dayanıklı yangına dayanıklı ACP var. GB8624 B1 ve A2 yanmaz standart, LSOH, halojen içermez, hiçbir zehirli gaz, zor çekirdek katmanı, kolay işleme ve yükleme için standartlarla uyumlu.

 

◎ Özellik:

① Olağanüstü yanmaz performans
LSZH çekirdek yüksek performans ile 4mm ACP 20-30 dakika 1200-1500 derece alev olumlu etkisi altında gelemez. GB8624-2006 "İnşaat malzemeleri, sınıflandırma yöntemi, yanma performansını" according B1 düzeyi ateşe dayanıklı malzemeler ve NFTC sertifika ile almak olduğunu.

Süper Hava yeteneği

Korozyon direnci, leke direnç ve olursa olsun ne kadar sıcak güneş hava yeteneği olarak avantaj kaplama veya blizzard dondurma PVDF için bizim yanmaz ACP kendi orijinal mükemmel görünümünü zarar görmemiş.

Süper gücü peeling

Yüksek performans alev geciktirici çekirdek ile anahtar teknik dizini, kabuğu gücü, yangına dayanıklı panel 2O geçer sıcaklık ile 40 ° C 80 soyulmuş % 10 daha fazla yüksektir ° ve hiçbir gücü değişiklik yapmadan.

üniforma kaplama, renk çeşitliliği:

Kaplama metaller de dönüşüm kaplama ve alüminyum folyo sonra kravat yapışır. Daha düzgün ve renkli, daha seçilebilir ve personlized

Yüksek mukavemetli

Güçlü darbe dayanımı ile yüksek tokluk en kaliteli boya, ACP rüzgarlı ve kumlu alanda herhangi bir hasar var.

 Kolay bakım

Kolay, hatta bazı ağır kirlilik alanlarda temizlemek için yanmaz ACP tarafsız süpürge tarafından temizlenebilir. Yeni temizledim her sonra devam et.


◎ Uygulama aralığı:

Yangına dayanıklı ACP iç ve dış perde duvar dekorasyonu, sergi salonları, büyük Resepsiyon salonları gibi yaygın kullanılan için ideal bir malzeme var.

dükkan, ofis binaları, hanks, oteller, hosteller ve daireler; İçin kullanılan iç duvarlar, tavan, banyo, mutfak, balkon, reklam panoları, tüneller, metro duvarlar, telefon kulübesi, Yatçılık ve diğer endüstriyel kullanım süsleyin.


Sorgulama