A / B Yanmaz Bakır Kompozit Panel

Ateşe Dayanıklı Bakır Kompozit Panel, polimer film, çift taraflı boyama ve arka levha bileşiminden sonra inorganik kompozit aleve dayanıklı yanmaz çekirdekli üst / alt tabaka bakır plakanın bileşimidir.
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

A / B Yanmaz Bakır Kompozit Panel

Ateşe Dayanıklı Bakır Kompozit Panel, polimer film, çift taraflı boyama ve arka levha bileşiminden sonra inorganik kompozit aleve dayanıklı yanmaz çekirdekli üst / alt tabaka bakır plakanın bileşimidir. Yüksek ateşe dayanıklılık gereksinimleri olan perde bekleme sistemleri için yaygın olarak uygulanmaktadır. İthal ürün perdesi Bakır Kompozit Paneli ve iç dekorasyon Bakır Kompozit Panel'in yerini alan üçüncü kuşaktır. Ateşe Dayanıklı Bakır Kompozit Panel yalnızca normal ACP'nin tüm avantajlarına değil aynı zamanda mükemmel yanmazlığa sahiptir. GB8624 B1 ve A2 yanmaz standart, LSOH, halojensiz, zehirli olmayan gaz, sert çekirdek tabaka, kolay işleme ve kurulum ile uyumludur.

◎ Özellik:

① Dikkat çekici yanmaz performans
Yüksek performanslı LSZH çekirdeği ile 4mm Bakır Kompozit Panel, 1200-1500 derecelik alevin pozitif etkisiyle 2O-3Omins değerinde olabilir. GB8624-2006 "sınıflandırma yönteminin yapı malzemeleri yanma performansı" na göre, B1 seviyesinde alev geciktirici malzemelerdir ve NFTC sertifikasına sahiptir.

Süper Hava Durumu   kabiliyet

Korozyon direnci, leke direnci ve hava şartları gibi PVDF kaplama avantajı için, ne kadar sıcak güneş veya dondurucu kar fırtınası olursa olsun, yanmaz Bakır Kompozit Panel orijinal mükemmel görünümünde hasarsızdır.

Süper soyma mukavemeti

Yüksek performansa sahip alev geciktirici çekirdeği ile önemli teknik endeks, soyulma mukavemeti,% 10 daha fazla yanmaz panelden daha yüksektir. 40 ° C ila 80 ° C arasındaki sıcaklıklarda ve herhangi bir mukavemet değişikliği olmaksızın soyulmuş 20 döngüdür.

tek tip kaplama, renk çeşitliliği:

Kaplama, dönüştürme kaplaması ve alüminyum folyodan sonra iyi metal bağlamaya yapışır. Daha üniforma ve renkli, daha seçilebilir ve kişiye özel

Yüksek Mukavemet

Güçlü darbelere dayanıklı, yüksek tokluğa sahip en kaliteli boya ile Bakır Kompozit Panel rüzgarlı ve kumlu alanda herhangi bir hasara neden olur.

  Kolay Bakım

Kolay temizlenebilir, daha ağır kirlilik bölgelerinde bile, yanmaz Bakır Kompozit Panel sadece nötr temizleyici ile temizlenebilir. Her temizlendikten sonra yeni tutun.

◎ Uygulama Aralığı:

Ateşe Dayanıklı Bakır Kompozit Panel, iç ve dış perde duvar dekorasyonunda, sergi salonları, büyük resepsiyon salonları gibi yaygın olarak kullanılan ideal bir malzemedir.

mağazalar, ofis binaları, hanks, oteller, pansiyonlar ve daireler; İç duvarlar, tavanlar, banyolar, mutfaklar, balkonlar, reklam panoları, tüneller, metro hatları, telefon kulübesi, yatçılık ve diğer endüstriyel kullanım için süslemeler için kullanılır


Sorgulama