TAIZHOU GANGBANG BİNA MALZEME CO. 2011 yılında kurulmuştur. Firmamız kıyı ekonomik kayış tüm kaynakları Zhejiang Eyaleti, Coastal Industrial Town, Sanmen, TaiZhou City bulunmaktadır. Ana Ürünler Dış / İç Dekorasyon ACP, Reklam Baskı ACP, A / B Sınıfı Ateşe Dayanıklı ACP, Ahşap ACP, Bakır Kompozit pano, Titanyum-çinko Kompozit Paneldir. Derin Kompozit Panel ve paslanmaz çelik Kompozit Panel.


Firmamız, 100'den fazla MU ve inşaat alanının 35.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. İş geliştirme ile uluslararası gelişmiş üretim ekipmanı teknik personelini ve yönetim tecrübesini yenilemeye devam ediyoruz Yenilik yapma ve marka üzerinde ısrarcı olma, En geniş 2 Metre ile süper geniş ACP üretebilen üreticiler. Yapı malzemesi alanlarında high-end, yüksek kalite ve yeşil ile GANGBANG markası yaratmaya çalışıyoruz.


Firmamız ISO9001 peşinde: 2008 kalite sistem belgelendirme ve tüm ürünlerimiz Çin Ulusal Yapı Malzeme Test Merkezi'nden CTC kalite belgesini geçti. CE, SGS, PSB, ASTM, BSI ve ISO14001 gibi birçok otorite sertifikası var: 2004.


Çabalar birkaç yıl sonra, firmamız Çin'de 30'dan fazla ilde ve 150 ülkede kendi stilini taşıyan geniş satış ağı kurdu, iç pazarda ve yurtdışı genişleme dekoratif yapı malzemeleri alanlarında yeni trende liderlik etmeye devam edeceğiz Yeni yüzyılda.